Menu
Your Cart

Hakkımızda

Kanyon Rulman Ltd.Şti. 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu ilk günden beri çalışmalarına müşteri ve çözüm odaklı yaklaşarak devam etmektedir. Değişen zaman içerisinde, pazarı, pazardaki yenilikleri, yeni ürünleri ve teknolojileri çok yakından takip ederek günümüze gelmiştir.

Çalışanlarımız ile birlikte, müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetleri sunmak; ülkemiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak için çalışmaktayız.

Şirket ve kalite prensiplerimizden ödün vermeksizin, tedarikçisi olduğumuz firmalara rekabet avantajı ve yenilik sağlamaya devam etmek. Bunu yaparken de, kendi konumuz olan ürünler ile ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, sadece ürün satmak değil, uzun soluklu, istikrarlı işbirliktelikleri inşa etmek, kaliteyi yakalamak ve güven duyulan bir marka olmak için yaptığımız işi, en iyi şekilde ve en ahlaklı biçimde yapmayı kendimize misyon ediniyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin  memnuniyetini esas alarak gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işler için referans olmasını sağlamaktır. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin ilk tercihi olmaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilecek  ürünleri hizmetinize sunmaktır.